Nasza oferta

Poniżej znajdziesz naszą ofertę. Jeżeli nie znalazłeś rozwiązania dla siebie - skontaktuj się z nami!

Działamy na terenie całej Polski !

Wprowadziliśmy również rozwiązania na integrację w wersji online – warsztaty, gry dla pracowników oraz grup zorganizowanych!

321.SELFLOVERewafot.viabirdie.com (1)
01. Małe i duże grupy

Koordynujemy wyjazdy i imprezy w mniejszych oraz większych grupach. W zależności od ilości gości dobieramy odpowiedni program i atrakcje.

jonathan-borba-pIO8zFpgL_s-unsplash
02. Odpowiednia lokalizacja

Współpracujemy z najlepszymi miejscami noclegowymi w Polsce. Zapewniamy sprzyjającą odpoczynkowi przestrzeń, wygodne i sprawdzone zakwaterowanie oraz dodatkowe atrakcje na miejscu.

15
03. Ramy wydarzenia

Kompleksowo dopinamy wydarzenie zajmując się transportem, instalacją, drukiem potrzebnych materiałów, aranżacją przestrzeni.

Regeneracyjne wyjazdy

Wyjazdy pro – zdrowotne nastawione na regenerację i poprawę samopoczucia. Organizowane w najpiękniejszych zakątkach Polski. W programie m.in.: zajęcia jogi, pilates, treningi personalne, konsultacje z dietetykiem, fizjoterapeutą, psychologiem, warsztaty rozwojowe. Nasz kompleksowy program regeneracyjno – warsztatowy jest dopasowany do potrzeb klienta.

Grupowy wyjazd

Prywatny wyjazd, zorganizowany dla Twojej grupy. W dogodnej lokalizacji, z maksimum prywatności, ze zdrowymi posiłkami na bazie lokalnych produktów i ciekawymi niestandardowymi atrakcjami.

Indywidualny klient

Dołącz do jednego z naszych Weekendów Regeneracyjnych, podczas których odpoczywany i trenujemy w cudownej atmosferze. Sprawdź naszą ofertę wyjazdów na 2021 rok!

Przyjęcia, urodziny, specjalne okazje

Zajmujemy się planowaniem i organizowaniem imprez z okazji urodzin, rocznic, jubileuszy, wieczorów kawalerskich, rodzinnych spotkań, itp. Proponujemy imprezy wewnątrz (sale, restauracje) jak i plenerowe oraz wyjazdowe.

Plener

Dysponujemy wszystkim, co tworzy idealne przyjęcie na świeżym powietrzu: eleganckie namioty, podesty, stoły i krzesła, mobilne grille, roll – bar, Prosecco van i wiele więcej. Obsługą oraz gotowaniem zajmują się nami profesjonalni kucharze.

Indoor

Kompleksowo realizujemy wydarzenia i przyjęcia w zamkniętych przestrzeniach jak restauracje, sale bankietowe czy Twoj dom. Zaproponujemy najwygodniejsze rozwiązania dopasowane do budżetu i wielkości wydarzenia.

Warsztaty

Oferujemy szeroki wybór warsztatów o różnorodnej tematyce. Przykładowe kategorie warsztatów, jakie możemy zorganizować to  np. warsztaty ekologiczne, kreatywne, zajęcia dla dzieci, warsztaty tworzenia kosmetyków, warsztaty makijażu, sportowe, wykłady i zajęcia zdrowotne. Współpracujemy ze specjalistami w całej Polsce.

Kulinarne

Kuchnia molekularna, Kuchnia lokalnych smaków, Tradycyjna kuchnia w nowoczesny sposób, Zdrowe gotowanie z dietetykiem, Kuchnie świata

Dla dzieci – Kulinarne warsztaty rozwojowe z dietetykiem i animatorem

Degustacje

Profesjonalna degustacja Win i Prosecco, Szampan, Whisky i Koniak, Kubańskie Cygara, Alkohole Świata, Najlepsze drinki z najwyższej jakości składników

Oferta Dla Firm

Każde zapytanie traktujemy indywidualnie dopasowując się do profilu przedsiębiorstwa, okazji wydarzenia oraz wielkości grupy. Działamy na terenie całego kraju lub organizujemy wydarzenie w budynku Twojej firmy.

Wyjazd firmowy

Nie musi oznaczać wyjazdu dużej grupy – koordynujemy wyjazdy rozdzielone na mniejsze grupy pracowników.

Spotkanie firmowe

Jeden z najpopularniejszych sposobów na celebrowanie rocznicy w firmie, towarzyskiego spotkania typu team – building lub wyjątkowego wydarzenia.

Dekoracje wnętrz

Aranżacja przestrzeni podczas imprez tematycznych i nie tylko. Zajmujemy się wizualną stroną wnętrz, biur, lokali usługowych czy gastronomii. Tworzymy spójny wygląd miejsca, aby dzięki temu przestrzenie zapadały w pamięć.

Tematyczne

Tworzymy aranżacje na imprezach zgodnie z wybranym stylem. Proponujemy m.in.: ścianki do zdjęć, kwiatowe kompozycje, bramki kwiatowe, dekoracje w stylu boho, vintage, glamour, eko czy balonowe kompozycje. Daj nam znać, czego szukasz a znajdziemy na to sposób!

Home staging

Profesjonalne i niedrogie przygotowanie lokalu lub mieszkania, które chcesz wynająć lub sprzedać. Wydobycie z niego maksymalnego potencjału i zaprezentowanie go w najlepszy możliwy sposób tak, aby stał się atrakcyjnym obiektem dla klientów.

2
3
4
5
6
Kopia Kopia Kopia Kopia Kopia oferta (3)