Nasza oferta

Poniżej znajdziesz naszą ofertę. Jeżeli nie znalazłeś rozwiązania dla siebie - skontaktuj się z nami!

Organizujemy eventy na terenie całej Polski !

Wprowadziliśmy również rozwiązania na integrację w wersji online – warsztaty, gry dla pracowników oraz grup zorganizowanych!

austin-ban-juHayWuaaoQ-unsplash
01. Małe i duże grupy

Koordynujemy wyjazdy i imprezy w mniejszych oraz większych grupach. W zależności od ilości gości dobieramy odpowiedni program i atrakcje.

24
02. Odpowiednia lokalizacja

Współpracujemy z najlepszymi miejscami noclegowymi w Polsce. Zapewniamy sprzyjającą odpoczynkowi przestrzeń, wygodne i sprawdzone zakwaterowanie oraz dodatkowe atrakcje na miejscu.

boho-styl-2-canva-abevents
03. Ramy wydarzenia

Kompleksowo dopinamy wydarzenie zajmując się transportem, instalacją, drukiem potrzebnych materiałów, aranżacją przestrzeni.

Regeneracyjne wyjazdy

Wyjazdy pro – zdrowotne dla grup. Organizowane w najpiękniejszych zakątkach Polski, podczas których odbywają się: zajęcia jogi, pilatesu, treningi personalne, a do tego konsultacje z dietetykiem, fizjoterapeutą i specjalistą mindfulness. Proponujemy nasz autorski, kompleksowy program regeneracyjno – warsztatowy.

Grupowy wyjazd

Prywatne wyjazdy, podczas których goście wypoczywają wśród natury, biorą udział w ulubionych zajęciach sportowych i delektują się zdrowymi posiłkami na bazie lokalnych produktów. Składniki oferty dopasowywane są indywidualnie.

Indywidualny klient

Marzy Ci się regeneracyjny weekend wraz z przyjaciółką? A może po prostu chcesz wyjechać w pojedynkę? W tym wypadku oferujemy dołączenie do jednego z naszych weekendów, podczas których odpoczywany i trenujemy w cudownej atmosferze.

Przyjęcia i imprezy

Oferta dla zorganizowanych grup prywatnych. Zajmujemy się zaplanowaniem i organizowaniem imprez z okazji urodzin, rocznicy, jubileuszu, itp. Proponujemy również imprezy plenerowe oraz wyjazdowe.

Wieczór panieński/kawalerski

Niekoniecznie wieczór (może cały weekend?) w gronie najważniejszych osób wraz z ciekawymi atrakcjami. W zależności od upodobań i budżetu proponujemy coś więcej niż tylko przejazd limuzyną i imprezę do rana.

Aktywne wakacje 2020

My stawiamy na aktywną turystykę w Polsce! Dla Twojej grupy zorganizujemy i dopilnujemy, aby do spokojnego wypoczynku na łonie natury dołączyć kajaki, wspinaczkę, jazdę na quadzie, piesze wędrówki, jazdę w terenie, lot helikopterem…

Integracja pracowników online

Nasze propozycje na przeprowadzenie integracji online – czyli ciekawych aktywności dla pracowników w formie zdalnej.

Warsztaty na żywo

Kulinarne lub cukiernicze a może kosmetyczne, make-up, kreatywne. Pracownicy mogą w domowym zaciszu wziąć udział w warsztatach o różnej tematyce, dobieranych w zależności od tego, czym zajmuje się Twoja firma i jaki cel chcemy osiagnąć.

Zadania i gry online

Zdalna integracja pracowników dzięki zadaniom do wykonania w domu i zaprezentowania ich na wspólnej platformie. Budowanie własnych mini-ogródków, hodowanie ziół lub tworzenie domków dla zwierząt i wiele więcej

Imprezy Dla Firm

Oferta dla firm jest dopasowana do profilu przedsiębiorstwa, okazji wydarzenia oraz wielkości grupy. Każde zapytanie rozpatrujemy indywidualnie proponując najlepsze lokalizacje na terenie całego kraju lub w budynku firmy.

Wyjazd firmowy

Nie musi oznaczać wyjazdu dużej grupy – koordynujemy wyjazdy rozdzielone na mniejsze grupy pracowników.

Spotkanie firmowe

Jeden z najpopularniejszych sposobów na celebrowanie rocznicy w firmie, towarzyskiego spotkania typu team – building lub wyjątkowego wydarzenia.

Warsztaty

Oferujemy szeroki wybór warsztatów o różnorodnej tematyce. Przykładowe kategorie warsztatów, jakie możemy zorganizować to  np. warsztaty ekologiczne, kreatywne, zajęcia dla dzieci, warsztaty tworzenia kosmetyków, warsztaty makijażu, sportowe, wykłady i zajęcia zdrowotne. Współpracujemy ze specjalistami w całej Polsce.

Dla dorosłych

Proponujemy wybór warsztatów ekologicznych, kreatywnych, tworzenia naturalnych kosmetyków, florystyczne. Na życzenie klienta organizujemy również warsztaty makijażu, muzyczne, malarskie, kreowania stylu, mindfulness, sportowe – z najlepszymi w swojej dziedzinie specjalistami!

Dla dzieci

Rozwijające dziecięcą wyobraźnię i zdolności manualne warsztaty plastyczne (z wykorzystaniem roślin, ziół, kwiatów), szycia misiów lub poduszek, robienia własnych woreczków na plecy, warsztaty kulinarne dla dzieci i wiele więcej.

Klimatyczne aranżacje

… czyli niezbędniki dobrej atmosfery na imprezie: dekoracje, fotograf, kamerzysta, pyszne jedzenie, muzyka na żywo oraz materiały drukowane. Ramy całego eventu oraz sprawna koordynacja podwykonawców.

Dekoracje

Tworzymy aranżacje otoczenia zgodnie z wybranym stylem. Proponujemy m.in.: ścianki do zdjęć, kwiatowe kompozycje, bramki kwiatowe, dekoracje w stylu boho, vintage, eko gadżety czy balonowe kompozycje. Daj nam znać, czego szukasz a znajdziemy a to sposób 🙂

Muzyka i catering

Niezbędne elementy udanej imprezy – odpowiedni zespół na imprezę, profesjonalny DJ na wieczór, prywatny występ artysty. Do tego pomożemy Ci dobrać najlepszy catering, piękny słodki stół, oryginalne dodatki na imprezę i wiele więcej.

shayne-inc-photography-i7a_qUFADzg-unsplash
viktor-forgacs-GE23cTcUXww-unsplash
geraltyichen-o85RSYzHWfU-unsplash
xu-duo-wLgiw04wgng-unsplash
5
89777590_205828707493699_2222356391236993024_o